21 reviews
9.3 / 10

Aanstekelijk enthousiasme en resultaatgerichtheid

Aanstekelijk enthousiasme en resultaatgerichtheid

'Als Landelijke Huisartsen Vereniging kennen wij dezelfde vraagstukken als veel andere verenigingen: hoe creëren wij de grootste toegevoegde waarde voor onze leden en hoe zorgen wij voor betrokkenheid van leden bij onze vereniging? Astrid Warntjes van Lime C hielp ons op lokaal niveau doel en doelgroep scherp te stellen, met een bijbehorend communicatie- en middelenplan. Een eye-opener voor leden en bestuurders, met praktische handvatten. Astrid combineert haar ervaring als communicatie-adviseur en trainer/procesbegeleider met aanstekelijk enthousiasme en resultaatgerichtheid.'

Monique Roedoe, Hoofd Communicatie & Public Affairs Landelijke Huisartsen Vereniging (LHV)

terug naar het overzicht